П`ятниця, 26.04.2024, 19:15:18
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Zhenj@, C@sper  
Форум » Різне » Музика » Океан Ельзи (....The Best Of...)
Океан Ельзи
Zhenj@Дата: П`ятниця, 04.05.2007, 21:22:15 | Повідомлення # 1
Лісний володар
Група: Користувачі
Повідомлень: 232
Репутація: 6
Статус: Offline
Хто сьогодні не знає Океан Ельзи? Вони стали просто легендою української сцени. Їхні пісні дійсно надзвичайні! Особисто для мене - це улюблений гурт, я не уявляю свого життя без них, в кожній їхній пісні я бачу душу... і жодна з них не залишає мене байдужою... під одні ми не можемо втримати сліз, а інші дійсно дають нам нові сили жити... А от трошки цікавої інфушки про мій улюблений і, надіюся, ваш, гурт...

Історія назви гурту
Музикантів часто питають, чому у гурту така дивна назва. А діло було так. Спочатку групу хотіли назвати "Стрийський парк" - таку назву носе найулюбленіше місце Святослава Вакарчука у Львові. Це великий, дуже гарний старовинний парк, що був збудований ще в ті часи, коли місто належало австрійцям. Але одного разу хлопці сказали одне одному: "Давайте заробимо багато грошей!" И вирішили, що "Океан Ельзи" - саме та сама назва, яка б дозволила це зробити. А як саме створилася ця назва розповідає Слава Вакарчук: "Пам'ятаю, сидів вдома і дивився "Підводну одисею команди Кусто". Саме в той момент ми напружено думали про назву гурта, і мене вразив океан, гарні рибки, глибина підводного світу, а головне - система: з одного боку, усе чітко працює, а з іншого - все ірраціонально: тобто ми не можемо це ані пояснити, ані постигнути, ані охопити. Подумав, чому б не назватися "Океаном". Але, здалося, що саме слово "океан" - надто широке і незрозуміле, до того ж, була велика ймовірність того, що групи з такою назвою вже існують. І ще здалось, що називатися "Океаном" - надто пафосно. Якби тоді, в 1995 році, ми знали, що станемо тими, ким стали зараз, можливо, і залишились би "Океаном". Але тоді мені не хватило сміливости (можливо і на краще). У мене з'явилася ідея: зменьшити слово "океан", придумати йому жіноче ім'я, тому що є певна гармонія в тому, щоб чоловічій групі дати жіноче ім'я. Була поставлена задача вибрати таке ім'я, яке б однаково звучало на українській, російській і англійській мовах. Далі все було досить просто: ми взяли список жіночих імен і обрали те, яке сподобалося найбільш усього".

Цікаві факти
Перша пробна репетиція "Океану Ельзи" відбулась у перший віторок липня 1994 року. А у неділю перед тим був фінал чемпіонату світу з футболу. Виграла Бразилія

Перший закордонний концерт ОЕ відбувся у липні 1996 року у місті Гернcбах( Німеччина ).

19 квітня 2002 року у національному палаці "Україна" у присутності 4000 слухачів відбувся концерт ОЕ з великим симфонічним оркестром "Ренесанс" під керівництвом угорського диригента Йозефа Франса. У фіналі під пісню "Друг", глядачі встали з місць і заспівали. І тут сталося несподіване - Святослав Вакарчук заплакав...

З інтерв'ю Святослава Вакарчука: "Вважаю фразу - "чоловіки не плачуть" - примітивною. Для мене найвищі емоції - сміх та сльози. Штучно сміятися - всеодно, що видавлювати з себе сльози...Але й тримати їх у собі не варто".

У 1995 році Юрій Хусточка відвідав музичний ярмарок у Франції, як офіційний представник від України. В рамках цього ярмарку він побував на концертах “Therapy” та інших груп. Зустрічати басиста в Борисполі зі Львову приїхала вся група.

На перші репетиції група добиралась на 2-му трамваї, оскільки база знаходилась на вулиці Пушкіна. Кімната донині відведена для репетицій.

Першим вагомим кроком групи в інформаційному просторі було інтерв’ю в газеті “Молода Галиччина”, яке записав Богдан Бондаренко



Хіба хтось казав тобі, що буде легко?

 
ЕвенгарДата: П`ятниця, 04.05.2007, 21:27:34 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Quote (Zhenj@)
Вони стали просто легендою української сцени.

І що найприєиніше: не лише української. Їх і в Рсії люблять! Це велике досягнення.
А десь я чув що їх визнали найкращим гуртом Європи десь недавно. І я цілком згідний)
 
Zhenj@Дата: П`ятниця, 04.05.2007, 21:40:01 | Повідомлення # 3
Лісний володар
Група: Користувачі
Повідомлень: 232
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Евенгар)
І що найприєиніше: не лише української. Їх і в Рсії люблять! Це велике досягнення.
А десь я чув що їх визнали найкращим гуртом Європи десь недавно. І я цілком згідний)

Вони стали кращим гуртом СНГ) happy

Гурт "Океан Ельзи" отримав перемогу в двох престижних номінаціях експертної премії FUZZ-2007 - як "Краща Група" й "Краща live-група СНД". Оголошення переможців щорічної премії в галузі музики, заснованої однойменним російським музичним виданням, відбулося 14 квітня в Санкт-Петербурзі.


Хіба хтось казав тобі, що буде легко?

 
ЕвенгарДата: П`ятниця, 04.05.2007, 21:43:24 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





І ти хотіла приховати від нас цю інформацію? то я мушу тебе за язик тягнути?
 
Zhenj@Дата: П`ятниця, 04.05.2007, 21:55:14 | Повідомлення # 5
Лісний володар
Група: Користувачі
Повідомлень: 232
Репутація: 6
Статус: Offline
Краще не треба...ти як потягнеш..тобі зі Львова..далееко biggrin
ОФФТОП блін...МОДЕРИ ППРОБАЧТе...ой, я модер tongue


Хіба хтось казав тобі, що буде легко?



Повідомлення відредагував Zhenj@ - П`ятниця, 04.05.2007, 21:57:04
 
Zhenj@Дата: П`ятниця, 04.05.2007, 22:34:46 | Повідомлення # 6
Лісний володар
Група: Користувачі
Повідомлень: 232
Репутація: 6
Статус: Offline
«Міра»

Але Ти все впорядкував
мірою, числом і вагою...
"Книга Премудрості Соломона"

Гурт Океан Ельзи закінчив запис нової платівки «Міра». Офіційний реліз відбувся 25 квітня. Отже новий альбом уже побачив світ. До альбому увійшло 19 композицій:

1) Міра
2) День у день
3) Хочу напитись тобою
4) Пташка
5) Зелені очі
6) Коли тобі важко
7) Як довго
8) Не Можу Без Тебе
9) Лелеки
10)Ночі і дні
11) Все Буде добре
12) Моя мала

Альбом присвячено колишньому саунд-продюсеру гурту Сергую Товстолузькому, який трагічно покінчив життя самогубством 19-го березня.

В кінці травня гурт вирушає у велики тур Україною, Росією, США ,Канадою і декількома європейськими країнами


Хіба хтось казав тобі, що буде легко?

 
AragornДата: Вівторок, 25.03.2008, 08:51:50 | Повідомлення # 7
Гном
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 2
Статус: Offline
Все буде добре

Я пам’ятаю час, коли лиш починався світ
Хто міг, той підіймався та йшов.
Ішов собі високо в гори, взявши у похід
Свою надію сильну, як любов.

Приспів:
Що все буде добре
Для кожного з нас.
Що все буде добре,
Настане наш час.

Я бачив, як навколо нас і долі і вогні
Все далі й далі змінювали світ.
І ми все вище, бо в долині небо не таке
І далі щось веде мене в похід.

Приспів:
І все буде добре
Для кожного з нас.
І все буде добре,
Настане наш час.

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг
І зовсім близько наша самота.
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти
І буде вся та наша висота.

Приспів (2)

моя улюблена пісня smile

до речі дякую за усю інформацію про ОЕ

Повідомлення відредагував Aragorn - Вівторок, 25.03.2008, 08:54:27
 
C@sperДата: Вівторок, 25.03.2008, 17:18:42 | Повідомлення # 8
Людина
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 3
Статус: Offline
Гарна група


 
Форум » Різне » Музика » Океан Ельзи (....The Best Of...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: